16.04.2024

Jak skonfigurować automatyczne wywołania?”

Rozszerzyliśmy możliwości filtrowania zadań w ramach autodialer Okie-Dokie i przygotowaliśmy przydatną uwagę na temat zarządzania bazą klientów.

Jak skonfigurować automatyczne wywołania?”

W wielu firmach często pojawia się potrzeba powrotu do części bazy do połączeń według pewnych kryteriów. Rozszerzyliśmy możliwości filtrowania zadań w rozmowach automatycznych i przygotowaliśmy użyteczną notatkę na temat zarządzania bazą klientów. Proponuję omówić najpopularniejsze metody filtrowania, a pełną listę funkcji możecie sprawdzić samodzielnie w interfejsie. Zacznijmy!

Artykuł dotyczy produktu Oki-Toki – “Automatyczne wybieranie”

Filtry w Oki-Toki

 

Filtry zadań

  • Numer telefonu. Używając tego filtra, można znaleźć wszystkie wcześniej utworzone zadania z podanym numerem w aktualnych rozmowach automatycznych. W odpowiednie pole wprowadzamy numer telefonu i klikamy pokaż.
    • Jeśli chcesz znaleźć zadania dla kilku numerów naraz, wystarczy kliknąć na zielony przycisk, pole filtra zostanie podwojone i można podać następną wartość.

    /li>

  • Data dodania. Znając datę importu bazy, możesz znaleźć wszystkie zadania, które zostały dodane do automatycznego wybierania w określonym okresie. Wystarczy wpisać “od-do” daty (górna linia – data startu, dolna linia – data końcowa).
  • Status zadania. Można filtrować zadania według ich statusu. “W kolejce” (te, które jeszcze nie były wybrane), “Anulowanie zadania” (zadanie, które zostało ręcznie anulowane), “Sukces” (zadanie, które zakończyło się połączeniem z klientem) itp.
  • Zaplanowana data. Podobnie jak w przypadku filtra według daty dodania, przefiltruj zadania według planowanego czasu połączenia.
  • Liczba prób. Istnieje również możliwość filtrowania zadań według liczby prób:
  • Strefa czasowa. Taki filtr będzie aktualny dla tych firm, które pracują z bazą klientów rozproszonych w różnych strefach czasowych.
  • Numer importu. Można przefiltrować wszystkie zadania według określonego numeru importu (nie działa z importem CRM). Wprowadź go i zastosuj filtr.
  • /ul>
    Filtr według numeru importu w Oki-Toki

      • Numer importu można dowiedzieć się wchodząc: Zasoby projektu/Import danych.

      /li>
      /ul>
      Jak dowiedzieć się numeru importu Oki-Toki

       

      Kombinowanie filtrów

      Dla przykładu potrzebujemy wyświetlić:
      1. Wszystkie zadania z importu, które nie powiodły się;
      2. Wszystkie niepowodzenia, które zostały zaplanowane na określoną datę i czas z określonego importu.

      Łącząc różne filtry, można znaleźć dowolne zadanie i przywrócić je do pracy.

      Kombinowanie filtrów Oki-Toki

       

      Przywracanie znalezionych zadań

      Aby to zrobić, trzeba wybrać ręcznie lub Wszystko\Na tej stronie.
      Następnym krokiem jest naciśnięcie “Akcja” i “Otwórz ponownie”. Potwierdzić swoje działanie.

      Zwrot znalezionych zadań w Oki-Toki Zwrot znalezionych zadań w Oki-Toki

      Korzystając z filtrów, ułatwisz sobie wyszukiwanie i zarządzanie bazą klienta. Zwróć zadania do pracy, zakończ zadania przed czasem lub przełóż – teraz jest to wygodniejsze i bardziej przypomina CRM, niż prostą listę numerów. Jeśli po zapoznaniu się z artykułem masz jeszcze pytania – nasza wsparcie techniczne pomoże znaleźć odpowiedzi!

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Czwartek Veresena 22nd, 2022 Jak dodać numer do czarnej listy w serwisie Oki-Toki?

Czym jest Czarna lista numerów i jak ją skonfigurować w Oki-Toki dla połączeń przychodzących, wychodzących i do autodialingu.

Więcej szczegółów
photo
Środa Pierś 27th, 2023 Jak działa telefon dla call center?

Telefonia dla call center – to ważne narzędzie dla każdego biznesu, który chce zapewnić efektywną obsługę klientów. Dowiedz się, jak działa, i jak wybrać najlepsze rozwiązanie dla twojego biznesu.

Więcej szczegółów